Apie mus rašo, atsiliepimai

APIE MUS RAŠO

Pažintis su menininke Asta Keraitiene ir jos kūryba. LRT laida Menas ir kultūra. 2022.  

Virtuali paroda „Neatšaukti atidarymai” Asta Keraitienė. 2021.

Žurnalas „Cikados“. Aštuntas numeris. Dailininkės Astos Keraitienės interviu. 2021. www.zurnalascikados.com

Cikados (1)
Rokiškio krašto kultūros žurnalas „Prie Nemunėlio” Nr. 2. 2020
Geros žinios nešėja dailininkė Asta Keraitienė: „Sustok, atsiverk, mėgaukis, džiaukis”. Straipsnio autorė menotyrininkė M. Morkūnaitė-Vervečkienė
prie nemunelio

Atsiliepimai

„Jūsų tapybos stilius, paveikslų tematika, jų spalvinė gama man pažįstama gana senokai. Man pasisekė – Rokiškyje nugyvenau daugiau nei penkiolika gražių ir turiningų metų, ir tuo metu teko pamatyti Jūsų kūrybos pavyzdžių tapytų ant drobės ir ant nuostabiųjų medinių langinių, kuriomis Rokiškis gali teisėtai didžiuotis prieš visą Europą.

Štai ir pamačiau „Vėl kartu”, kurį prisijaukinau nedelsiant – jis man tarsi lietuviškas Jin ir Jan variantas, bylojantis apie harmoniją, jaukumą, būties pilnatvę, prasmingą ir jausmingą sambūvį, bet kartu ir išlikimą savimi, susiliejimą su savo prigimtine stichija, bei pašaukimu kurti ir auginti gyvenimą… Ir dabar, kai paveikslas jau kabo ant mano kambario sienos, atrodo, tereikia tik ranką į jį ištiesti ir galiu pilna sauja pasisemti iš jo šviesos, tikėjimo ir kažin kokios kosminės bet ir kartu labai žemiškos, apčiuopiamos išminties liudijančios šios akimirkos neįkainojamą vertę.”

Su geriausiais linkėjimais,

Margarita (Liuksemburg) 2023

Picture1

„Nerealiai šildo erdvę, mano vaikystės Katinas”

Loreta Stulginskaitė- Valantinavičienė (Airija)

Picture3 (1)
„Labai ačiū už greitą meno kūrinio išsiuntimą!
Koks mielas kūrinys!
Dovanosiu draugei 50 gimtadienio proga! Ji yra šeimos saugotoja. Kaip obuolio saugotoja”
 
Sėkmės Jums. Ir dėkoju! Roma
1200_105513

„Pirmiausiai turiu prisipažinti, kad esu susižavėjusi Jūsų kūryba. Aplankiau nemažai įvairių šalių muziejų ir galerijų, bet tik visai neseniai nusprendžiau įsigyti paveikslų savo namams. Nusprendžiau įsigyti lietuvių autorių keletą tapybos darbų. Pradėjau nagrinėti lietuviškas internetines galerijas ir netikėtai atradau Jūsų paveikslus. Nuo to momento Jūs turite dar vieną gerbėją. Kiekvieną dieną džiaugiuosi Jūsų paveikslais, kuriuos įsigijau.  P. S. Katytės vietas pasirinko teisingai”.

Ernanda (Vilnius) 2022.

Picture1 (3)

„Dėkoju, puikiai praleistas laikas daug atradimų, kada pradedi pastebėti šešėlius, atspalvius. Pirmieji spalvų maišymai, tapymas ir daug visko, įdomiai praleistas laikas”

Violeta (Rokiškis)


 „Ačiū už sukurtą jaukią AK dirbtuvės atmosferą. Ačiū, Ligitai, už tapybos pamokas, už begalinę kantrybę, gebėjimą perteikti žinias, patirtį. Ačiū, Asta, už padrąsinimą, šypseną. Rekomenduoju pasinaudoti šia galimybe dalyvaujant tapybos pamokose ir patirti kūrybos džiaugsmą tiek turintiems žinių, tiek pradedantiesiems. O kas dar nebuvę AK dirbtuvėse, būtinai užsukite pasigrožėti dailininkų Astos ir Ligito Keraičių darbais.” 

Jūra (Rokiškis)
 

„8 pamokos po 3 val.- pajuokavome, kad piešėme visą parą. Per tiek laiko gavome daug praktinių patarimų, mažyčių paslapčių, kurias žino tik tikri savo srities profesionalai. Geriausia terapija- po darbų čiupti teptuką ir spalvomis slidinėti po drobę.”

 Inga (Kupiškis)
 
 
Kursai koloaz. (1)